Kai sėkmingai - Nusirašei

2013.10.24 vnz3
  • 28
8
nusirasyti,dziaugsmas,patrolinau






Ignassin 4625    
#6 Man tai jau net neįdomu :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 4625    
nusirašei gal? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4625    
Padariau išvadą, kad vnz3 yra disleksikas. Nesišaipykit iš jo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4625    
pataisykit klaida, zmones
Nuotraukos nėra
Anonimas 4626    
kai visą laiką tik nusirašinėji tada ir gaunasi "nusirašiai".
Nuotraukos nėra
Anonimas 4626    
ale gi ir nerastinga
ZiuZiu 4626    
Panašu, kad autoriui tikrai neišėjo sėkmingai nusirašyti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4626    
bet kažkaip nusirašyt sėkmingai tai neišėjo... nusirašei*
Grįžti į viršų