#6 Man tai jau net neįdomu :/
Kai sėkmingai - Nusirašei
Ignassin
4625
Anonimas
4625
nusirašei gal? :D
Anonimas
4625
Padariau išvadą, kad vnz3 yra disleksikas. Nesišaipykit iš jo.
Anonimas
4625
pataisykit klaida, zmones
Anonimas
4626
kai visą laiką tik nusirašinėji tada ir gaunasi "nusirašiai".
Anonimas
4626
ale gi ir nerastinga
ZiuZiu
4626
Panašu, kad autoriui tikrai neišėjo sėkmingai nusirašyti :D
Anonimas
4626
bet kažkaip nusirašyt sėkmingai tai neišėjo... nusirašei*
|

