#6 Man tai jau net neįdomu :/
Kai sėkmingai - Nusirašei
Ignassin
4623
Anonimas
4623
nusirašei gal? :D
Anonimas
4623
Padariau išvadą, kad vnz3 yra disleksikas. Nesišaipykit iš jo.
Anonimas
4623
pataisykit klaida, zmones
Anonimas
4623
kai visą laiką tik nusirašinėji tada ir gaunasi "nusirašiai".
Anonimas
4624
ale gi ir nerastinga
ZiuZiu
4624
Panašu, kad autoriui tikrai neišėjo sėkmingai nusirašyti :D
Anonimas
4624
bet kažkaip nusirašyt sėkmingai tai neišėjo... nusirašei*
|

