#12 facebook'as yra viso pasaulio todel jis tikrai nepasens ir neuzpis taip kaip one.lt
Kai šūdas populiarus, mokamas... - ir 3 raidės nekeičia esmės
kasiakas
5881
Ausryt
5881
Kai per oen.lt nori po nuotrauka parašyti žody "facebook" išmeta lentelę kad negalimą ;D
Anonimas
5881
is one dabar visi kraustosi i facebook'a. bet ir facebook'as kazkada pasens, ir vel atsiras kazkas naujo. pasaka be galo :D
Anonimas
5896
Kaip 2*2=4 taip ir one=хуй
cigo
5908
one ar xyu ...jokio skirtumo...
Anonimas
5932
sudas one .lt sudas tikras kas daugiau ... už viska reikia moketi netgi kai nori pasikeisti telefono nr .... gali nemokamai tik 4 foto isidet ;D
Anonimas
5955
Nuotrauka atitinka mano nuomonę :D
labai_baisu
6015
tame one is visokiu debilu pazvengt galima, kartais labai nuotaika pakelia :D
Zygis
6025
kkkk, ne dėl to o todėl, kad ten renkasi visokie tik kuriems į frm parašyt duot 30, o dabar net ir 50 jei turi V.I.P... ir pan. Žodžiu ten pinigų melžimas ir buki vartotojai...
pawelek
6045
Manau neilgai jam (one.lt) liko gyventi :)
Anonimas
6045
Šeip visi ant one varo kad belenoks lankomumas ir pelnas jiems :)
Anonimas
6095
Todel kad one yra sudas.
osho
6118
ir kuom gi jus tas one taip gazdina??
Maya
6119
Faktas. Net jei taptu nemokamu - tas pats s....
|

