Kai susitvarkau savo kambarį - nieko jame neberandu

2010.11.05 nigota
  • 158
8
kambarys,tvarkymasis







Nuotraukos nėra
Anonimas 2042    
Čia turbūt interjero dizaineris taip gražiai įrengė. Pats norėčiau juo būt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5443    
as tai kai susitvarkau tai potom su maisiukais ant koju vaikstau
Nuotraukos nėra
Rrrugyte 5443    
O jau fainas kambarys:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5507    
koks gražus kambarys..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
Tos spintos, matyt gausiai prigrustos visko kas buvo kambaryje pries jam tampant tvarkingu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
pasirodo dar bus daug "DEMO" su ka,bariu tvarkymu;D kas cia jums uzejo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
koks grazus kambarys :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
gryna tiesa (:
Grįžti į viršų