facebooko įkurėjas irgi metė mokslus
Kai tėvai - sako: "mokykis, gerą ateitį turėsi"
Anonimas
4202
Anonimas
4202
Čia, Juozai, turima omeny, kad jis visiškai nesinaudoja tuo ką išmoko mokykloje, kad uždirbtų pinigus. Aišku daug žmonių meta mokslus, bet nedaugeliui tai nepakenkia. bet aš visados galvodavau kodėl apie jį nėra demotyvacijų.
Anonimas
4202
Is pradziu jis mete tuos mokslus, bet veliau vistiek juos pabaige. Kuria kazkokie idiotai nieko nezinodami
Anonimas
4203
PewDiePie nemetė mokslų.. ;c
Anonimas
4203
PewDiePie metė mokslus o uždirba per metus daugiau negu Obama xD :)
Anonimas
4204
Ne visiems sita taisykle galioja.
|

