Arba kitas variantas... Kai atsibundi ten, kur nixrena nieko nepažįsti... :)
Kai turi tokius draugus, - Nebereikia ir priešų
Anonimas
5677
Anonimas
5689
o krw:D tu vakar pirmas nuluzai:D
Anonimas
5689
Ying-Yang :D
mxb
5689
#22 - #25 krc su savim pakalbi...
Anonimas
5689
O kada reikia priešų?
bagyra666
5690
uzskaitau :D
bagyra666
5690
nuzude :)
bagyra666
5690
ziauru cia :D
bagyra666
5690
:D
bagyra666
5690
isivaizduoju kai atsikele
Anonimas
5691
fainai cia :)
Anonimas
5691
#11 :D zudai.. :D
Anonimas
5691
#18 jausk kad tavo pilnos kelnes
Anonimas
5691
Jauciu buwo daug juoko.... ;-]
Anonimas
5691
#16 :D :D :D
Anonimas
5691
Michael Jackson- black or white
Anonimas
5692
Va cia tai pavare :D:D:D:D
Anonimas
5692
bybi irgi padalino i du atskirus spalvinius segmentus>
Anonimas
5692
Nu bet ir pazastikes ;D
Anonimas
5692
fe nenusiskutes pazastu. jau tjp slykstu kai pas bernus krumai pazastyse auga :D :x
Anonimas
5692
Michael Jackson - black or white :D
Anonimas
5692
arba sanatorijoj;D
Anonimas
5692
Dviveidis rofl :D :D
wwestas
5692
Šiaip tai čia armijoje, o ten toks dalykas įprastas :)
Anonimas
5692
Pzdc čia markeris? :D Čiuju ilgai spalvino
Anonimas
5692
:D
Anonimas
5692
demotyvuoja nesvest naujuju
andriuzx
5692
o jei čia dar nenusiplaunantis markeris? ;D tj teks visam išsidadyt kad būt negru xD
Wazzeee
5692
Bet čia vis tiek kažkokie nesveiki draugai... xD
Anonimas
5692
Kazin pazastyse plaukai irgi nupiesti?
Anonimas
5692
nicee
|

