aš nekenčiu vaikų tj gerai :D man geriau automobiliu pasirūpinti į taisyklą nuvežti nuplausi prie ežero pabūti...
Kai užaugsiu - Aš jam atkeršysiu
Anonimas
5501
Anonimas
5715
ir negana to kad cia ta vaika taip sutraiskyt bande, bet dar ir kazkur i neta patalpino asilas
Anonimas
5721
FREAKas tevelis... jam dar pasiseke,kad tevu patapo, tokie dazniausiai siaip i kiausus gauna...
Anonimas
5722
#18 Pavarei čia :D
paslaptinga
5722
#14 tai aišku,kad nespaudžia. Bl glosto tikriausiai.
Anonimas
5722
krč. ;D
Anonimas
5723
vaikio akys tai tokios bisky plesruniskos :D
Anonimas
5723
lol
Anonimas
5723
#11 Samone :D Tu kūrva loxe mauk pamokų ruošti :D Gi vaikų tokia oda būna. Galvojat spaudžia čia jis?
Anonimas
5723
#4
Anonimas
5724
oj teisinguoli... :D
Anonimas
5724
Debilas tevas ar motina kad tajp daro mazam vaikeliui nes taj gali pazeist ju samone ir galvos forma
melsk
5724
me angry, me VERY angry;D
erikaslt
5724
zomfg
Anonimas
5724
OMFG ;D
Anonimas
5724
:D
Anonimas
5724
sharpejus :D
RYBA
5724
omg :D
Anonimas
5724
taip jam ir reikia
Anonimas
5724
NESVEIKAS XD
garbane
5724
:O
Anonimas
5724
Saw :D
|

