Įspėjame, kad šioje demotyvacijoje pateikiama informacija, skirta asmenims nuo 18 metų,
kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija.
Jei Jums nėra 18 metų, prašome neatidaryti šio puslapio.
Atidarydamas šį puslapį, Aš patvirtinu kad: Man jau yra 18 metų. Vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik mano asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
kai uzaugsiu busiu ispanas ya pati galima pasakyt :) Ispanai turi futbola ir krepsini ,o mes turim tik krepsini todel geriau buti ispanu..
Anonimas
5656
Neduok Dieve jam tokiu tapti
Anonimas
5748
TiEsA
Anonimas
5762
#59 tik tikri tokie duxai teip sako nes iesko pazinciu
Anonimas
5773
duhu saitas
Anonimas
5773
:D geras
Anonimas
5773
Čia taip aš atrodysiu, jei šiandien Kinijai pralaimėsim.
Anonimas
5773
Bilekaip :D Uzmusantis :D
Anonimas
5774
Planuojamas demotyvacija.lt meet'as. Kvieciami visi, kuriem nemaziau nei 17 metu. Kol kas yra dalyviu is Vilniaus, Kauno, Siauliu, Klaipedos. Kreiptis siuo linku: www.demotyvacija.lt/mcdonalds-bulvytes-1247292.html
Anonimas
5774
r@barb@ru negavo :D
Anonimas
5774
Vargšas vaikelis ;D
Anonimas
5774
jei kam neaišku čia vaizdai iš krepšinio rungtyniu Lietuva - ispanija kai patvarkėm tuos čigonus :D tai tą vaikį ir parodė kaip sirgalius nusiminęs kad jo palaikoma komanda pralaimėjo.
Anonimas
5775
bet tai kai cia visi duxai komentuoja... net graudu ziuret.
p.s Sitas tikrai geras :)
Anonimas
5775
nesupratau. gal as durnas... bet rimtai nesupratau.
Anonimas
5775
nesupratau. gal as durnas... bet rimtai nesupratau.
Anonimas
5775
kai užaugsiu, būsiu svogūnas
Anonimas
5775
Prie ko čia lenkai ? Šeip tai tas vaikas ispanas ;)
p.s Sitas tikrai geras :)