Kai Vaikystė - nėra nuostabiausias metas
Leene
5791
Anonimas
5860
Man patinka
cigo
5907
#4 nenukalbek nesamoniu jei tau tokiu metu rupejo merga nuzudyt, tai tu nesveikas, ir nereishkia kad visi kiti tokie,pvz man tai tais metais rupejo kaip jas i*p*st....
Anonimas
5961
Bet jau pradeda ir apie tai galvoti...
Anonimas
5989
Na tokiam amžiuj jų mintys dar sukasi apie tai, kad jas nustumt :D
Anonimas
5995
ir sugalvok tu man tokias nuotraukas ;D
Anonimas
6025
kai pats kvailys gal ir kvailyste, o paveiksliukas gerulis.
Gedukas
6025
vaikyste kvailyste ;D
|

