Kai vieni kyla, kiti krenta.. - Bet tai nereiškia, kad tam, kuris kyla yra geriau.

2011.04.21 Wanilla
  • 304
8
Kai vieni kyla, kiti krenta..







Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
#1 ciaupk nasrus.:)
Spameris 5542    
Senas demotyvacijas pradėjo tvirtint.
justinux223 5543    
geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
Nerealus demo ♥(inlove)
Reinass 5543    
Paveiksliukas kalba uz save.
Wanilla 5819    
kenguriukas9: ta demotyvacija irgi yra mano, norėjau ją tik pataisyti, taigi, jeigu įkels šitą demo, tada nebebus tos panašios.. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
Patiko, tikrai gera mintis :) nesvarbu kad yra, gal kai kurie dar yra nemtę jos :)
Nuotraukos nėra
kenguriukas9 5819    
jau yra pns demo .. FAIL
Grįžti į viršų