taip, teisybę rašo... ... ... ... ... ... o ką tada daryt kai nk neturi? aišššku, prisigert :D
Kai žmogui pasidaro labai sunku - jį visi palieka.
Anonimas
5665
Anonimas
5701
Gražus paveikslėlis
ninadalala32
5702
sudas,eik nx su tokiom ''demo''
Anonimas
5702
sudas
Anonimas
5702
svetimo skausmo nebuna niekada
Anonimas
5702
reikia stengtis būti stipriu,tada bus p....hui ,kad tave kas ir palieka niekad nebūna kad palieka bet būna kad ir atranda naujai
Anonimas
5702
Sauni demo, butent taip ir yra, nes labai labai mazai zmoniu yra kurie sunkumo akimirkoje pagalbos ranka istiestu, kaip sakytu seniai tokia jau ta dabartine generacija
zero9
5703
bux.to/?r=zero9a dirbk internetu
Anonimas
5703
demotyvacija tai nezinau... bet bent foto grazi :)
Anonimas
5703
ismok gyventi vienas ir kovoti vienas nes niekados negali zinoti kada karo lauke isliksi tiktai tu... nepyk bet nemegstu tokiu zmoniu kurie verkslena ir panasiai gal del to kad isikaliau i galva kad "uz mane niekas geriau nepakovos kaip tik as pats"
Anonimas
5704
jeigu suvalgyciau supusi pomidora ar tapciau klounu?
povilasq
5704
autorių matyt paliko...
Rocknroll
5704
skaudus kartais tas gyvenimas todel tam yra muzika
Anonimas
5704
kaip skauda istikro yra kai visi nusisuka ir palieka viena
gretagreat28
5704
Net ne .
Atomaz
5704
gal ir yra tiesos priklauso mano manymu kokie zmones :)
|

