va va
Kaimyno gimtadienis...
Anonimas
5770
Anonimas
5770
oj seniai sita demo buvo, toj jos cia visos prades kartotis
just1e
5770
Gyveni nuosavam name, ir problemų nematai :D....
Anonimas
5770
Ir kas čia gero? po 18 val draudžiamas bet koks triukšmas. Dulkio siurblio neįjungsi, teliko neįjungsi, arbatos neišsivirsi ir net žadintuvo nenusistatysi nes jie visi viršyja garso normas ir gali baigtis didelėmis baudomis... ot protinga... kada patarsit gimtadienius švest? O kaimynai manau irgi porą kartų per memtus gali pakentėt..
Anonimas
5770
As tai nesupratau fotkes :D galvoju gimtadienis baigesi cia apsixujarine vitamino bando uzmogt :D
Anonimas
5770
as tokia kaimyne turiu, kuriai net progos nereikia neduoda miegot ;D
Pixel
5770
Raba rb Arai
Pixel
5770
Rab Arbarai
Anonimas
5770
o ka cia komentuoti jau buvo ;D net ir photo matyta ;D
Anonimas
5770
#11 as ir "valkata" skirtingi asmenys. Tiesiog reikia paaukleti kaimiecius.
Anonimas
5770
save gina, su kitais nick atejes :D butu smagu pamatyt ip adresus komentatoriu, daug sutapimu butu ciuju :D
Anonimas
5770
#7 bbd koks tas nikas, sugalvojo ciuju ant smugio, kad nereiktu galvos lauzyt kaip debilui ir viskas.
Anonimas
5770
#9 LOL :D
povilasq
5770
7 postai ir nei 1 apie ********* O.o
Spameris
5771
#5 Jo nickas "valkata", asile.
Anonimas
5771
ausu kamstukus reik naudoti...
Anonimas
5771
#4 urode tu, galbut jis/ji snekejo apie tai, kad gyvena nuosavame name, o ne taip kaip tu kazkokiam urodiskam bute, ubage.
Spameris
5771
#1 Ai, tipo kad valkatos kaimynų neturi? Nu jo, gerai jums bomžams kartais vis dėlto...
Anonimas
5790
Būtent taip ir yra visad..
valkata
5793
Gerai, kad man tai negresia!
|

