va va
Kaimyno gimtadienis...
Anonimas
5773
Anonimas
5773
oj seniai sita demo buvo, toj jos cia visos prades kartotis
just1e
5773
Gyveni nuosavam name, ir problemų nematai :D....
Anonimas
5773
Ir kas čia gero? po 18 val draudžiamas bet koks triukšmas. Dulkio siurblio neįjungsi, teliko neįjungsi, arbatos neišsivirsi ir net žadintuvo nenusistatysi nes jie visi viršyja garso normas ir gali baigtis didelėmis baudomis... ot protinga... kada patarsit gimtadienius švest? O kaimynai manau irgi porą kartų per memtus gali pakentėt..
Anonimas
5773
As tai nesupratau fotkes :D galvoju gimtadienis baigesi cia apsixujarine vitamino bando uzmogt :D
Anonimas
5773
as tokia kaimyne turiu, kuriai net progos nereikia neduoda miegot ;D
Pixel
5773
Raba rb Arai
Pixel
5773
Rab Arbarai
Anonimas
5773
o ka cia komentuoti jau buvo ;D net ir photo matyta ;D
Anonimas
5773
#11 as ir "valkata" skirtingi asmenys. Tiesiog reikia paaukleti kaimiecius.
Anonimas
5773
save gina, su kitais nick atejes :D butu smagu pamatyt ip adresus komentatoriu, daug sutapimu butu ciuju :D
Anonimas
5773
#7 bbd koks tas nikas, sugalvojo ciuju ant smugio, kad nereiktu galvos lauzyt kaip debilui ir viskas.
Anonimas
5773
#9 LOL :D
povilasq
5773
7 postai ir nei 1 apie ********* O.o
Spameris
5773
#5 Jo nickas "valkata", asile.
Anonimas
5773
ausu kamstukus reik naudoti...
Anonimas
5773
#4 urode tu, galbut jis/ji snekejo apie tai, kad gyvena nuosavame name, o ne taip kaip tu kazkokiam urodiskam bute, ubage.
Spameris
5773
#1 Ai, tipo kad valkatos kaimynų neturi? Nu jo, gerai jums bomžams kartais vis dėlto...
Anonimas
5793
Būtent taip ir yra visad..
valkata
5796
Gerai, kad man tai negresia!
|

