#12 susidegink.
Kaip atsikirsti - Dažniausiai sugalvojame tik ginčui pasibaigus
ninadalala32
5504
Anonimas
5537
jeigu nesugalvoji kaip atsikirst žodžiais, lieka veiksmai.
ninadalala32
5564
блд блд висада
Energy
5566
Tiesa :D
Anonimas
5567
O taip. :D
emiemi2
5567
būūūūūtent :D
Anonimas
5567
buvo nx.
Mr.Gulbius
5567
Tai jau jo..
Anonimas
5568
man ir taip budavo, bet praktika padejo xD
Anonimas
5568
Visada taip, ir blemba kaip tai uzknisa. ;D
Anonimas
5568
jo taip dazniausiai ir buna
Anonimas
5568
Jau , buvo kažkas panašaus , šiaip. ;*;*;*;*;*;*~
Anonimas
5568
Nemokat isreiks savo minciu zodziais.
|

