Kaip atsikirsti - Dažniausiai sugalvojame tik ginčui pasibaigus

2011.03.26 skorpionas
  • 313
13
gincai,pykciai,nesutarimai,barniai,kivircai,rietenos,nesusipratimai







ninadalala32 5504    
#12 susidegink.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5537    
jeigu nesugalvoji kaip atsikirst žodžiais, lieka veiksmai.
ninadalala32 5564    
блд блд висада
Energy 5566    
Tiesa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
O taip. :D
emiemi2 5567    
būūūūūtent :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
buvo nx.
Mr.Gulbius 5567    
Tai jau jo..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
man ir taip budavo, bet praktika padejo xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
Visada taip, ir blemba kaip tai uzknisa. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
jo taip dazniausiai ir buna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
Jau , buvo kažkas panašaus , šiaip. ;*;*;*;*;*;*~
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
Nemokat isreiks savo minciu zodziais.
Grįžti į viršų