#11 aišku , kad ne :) bet juggi čia juodas humoras :)
Kaip einasi? - Kaip matai..
Anonimas
5172
Gerard
5411
Neprikolai ce
satanod
5411
:D
Anonimas
5411
Juodas humoras! Aaaaaaaaawww Yeeeeaaaaaaaahhh!!!
Anonimas
5411
Dabar berankių mergaičių choras paplos mums dainą - paimk mane mama už rankos...
Karluks
5411
Vaikų namuose tūsas, tėvų nebus
Punceka
5412
Galvojau aplamai išjungti komentarus ties „juodom“ demom. Bet žiūriu, kad su paskutiniom juodo humoro demotyvacijom, dar normaliai suėjo. Ir komentarų nebuvo tiek daug verkiančių. Gal jau beveik pripratinom :)
Lamkenustras
5412
Punčeka, prie juodo humoro siūlyčiau išimt "peik" mygtukus, subėga visoki sąžinės advokatai, verkia.. :)
alchemikas_lt
5412
krc be sazines zmones...
Anonimas
5412
tai kai demo , susaydytus zydus tvirtinkit
Geras_Iksas
5412
eee, sitokia buvau dares. matyt cia iliustracijos geresnes :) (y) senas anekdotas :)
benas666
5412
vis tas juodas humoras:)
|

