Kaip einasi? - Kaip matai..

2011.08.29 MarciusUSA
  • 157
12
aklasis, bekojis, juodas, humoras







Nuotraukos nėra
Anonimas 5172    
#11 aišku , kad ne :) bet juggi čia juodas humoras :)
Gerard 5411    
Neprikolai ce
satanod 5411    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5411    
Juodas humoras! Aaaaaaaaawww Yeeeeaaaaaaaahhh!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5411    
Dabar berankių mergaičių choras paplos mums dainą - paimk mane mama už rankos...
Nuotraukos nėra
Karluks 5411    
Vaikų namuose tūsas, tėvų nebus
Punceka 5412    
Galvojau aplamai išjungti komentarus ties „juodom“ demom. Bet žiūriu, kad su paskutiniom juodo humoro demotyvacijom, dar normaliai suėjo. Ir komentarų nebuvo tiek daug verkiančių. Gal jau beveik pripratinom :)
Lamkenustras 5412    
Punčeka, prie juodo humoro siūlyčiau išimt "peik" mygtukus, subėga visoki sąžinės advokatai, verkia.. :)
alchemikas_lt 5412    
krc be sazines zmones...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5412    
tai kai demo , susaydytus zydus tvirtinkit
Geras_Iksas 5412    
eee, sitokia buvau dares. matyt cia iliustracijos geresnes :) (y) senas anekdotas :)
benas666 5412    
vis tas juodas humoras:)
Grįžti į viršų