Kaip profas galiu teigti, - kad esu matęs ir geresnių..

2011.06.15 Teenagor
  • 119
4
profas





: profas


Synecdoche 5488    
Ne demotyvacija Nr. 8
Nuotraukos nėra
Anonimas 5488    
Jau seniai nieko gero demotyvacijose neliko, nes vien vaikai čia sėdi, kurie nesugeba pagauti gilesnės minties.. Tik pasitaiko kokia rimtesnė demotyvacija ir iškart "nesąmonė", "nesuprantu", "nejuokinga"..
Ethanas 5489    
#1 Taip
Synecdoche 5489    
So... ? Kur idėja? Ar mes jau "legalizuojam" čia tiesiog linksmus vaizdelius?
Grįžti į viršų