Ne demotyvacija Nr. 8
Kaip profas galiu teigti, - kad esu matęs ir geresnių..
Synecdoche
5485
Anonimas
5486
Jau seniai nieko gero demotyvacijose neliko, nes vien vaikai čia sėdi, kurie nesugeba pagauti gilesnės minties.. Tik pasitaiko kokia rimtesnė demotyvacija ir iškart "nesąmonė", "nesuprantu", "nejuokinga"..
Ethanas
5486
#1 Taip
Synecdoche
5486
So... ? Kur idėja? Ar mes jau "legalizuojam" čia tiesiog linksmus vaizdelius?
|

