Ne demotyvacija Nr. 8
Kaip profas galiu teigti, - kad esu matęs ir geresnių..
Synecdoche
5489
Anonimas
5490
Jau seniai nieko gero demotyvacijose neliko, nes vien vaikai čia sėdi, kurie nesugeba pagauti gilesnės minties.. Tik pasitaiko kokia rimtesnė demotyvacija ir iškart "nesąmonė", "nesuprantu", "nejuokinga"..
Ethanas
5490
#1 Taip
Synecdoche
5490
So... ? Kur idėja? Ar mes jau "legalizuojam" čia tiesiog linksmus vaizdelius?
|

