kokiu nevykeliu reikia buti kad nepataikitum is tokio atstumo ? :D neveltui kairekojis.. :D
Kaip ten sakoma...
Anonimas
5529
Anonimas
5573
Smugis juokas,dar toks failas,pakelia nuotaika. : )
Anonimas
5575
#14 Jau geriau ziuret tokias demo, negu tas visas emotyvacijas apie meile. Peace.
kalvi1
5575
nu juokas zudo bet smugis tj tikra zudo :D
Anonimas
5575
tas juokas tai zudantis !!
nuami
5575
#18 tai jau jo :D
Anonimas
5575
Nekask duobes kitam, nes pats igriusi ;D
Anonimas
5575
obuolys nuo obels netoli rieda :D
edgarito
5575
Zopa prisizaide :D
Anonimas
5576
Įdomiausia būna tai, kai komentaruose prisip3,14sa gramatikos naciai :D
Andrius2322
5576
demo sudas,viena is tu demo kur idetas juokijngas video ar vaizdelis ir tik beprasmiski zodziai
Anonimas
5576
nesuprantu kas cia juokingo...
Anonimas
5576
nebenuoru
Anonimas
5576
Ne to tikejausi :D
Anonimas
5576
#9 tau geriau, tu be gandono :)
pumpkin
5576
Neįmuši tu, įmuša tau.
simsonas
5577
ne, aš pats katik pamačiau klaidą padarytą savo demo tik nemoku redaguot jei gali ištaisyk ;D
simsonas
5577
Nu sorry šiaip pats šiurkščiai labai čia.. Gali būti, kad ir aš klaidą padariau nesiginčysiu :)
Anonimas
5577
Žodyje nekąsk. Juk duobe kasi, o ne kandi, ponaiti Rendolfai.
Anonimas
5577
nekask reikia, o ne nekąsk nes kąsti reiškia pvz :atsikąsti sumuštinio
simsonas
5577
Nekąsk :D Gal pagaliau išmok rašyt?
|

