Kalbant telefonu su mama - "Taip, ne, ne, gerai, mhm, iki, aha, gerai, iki, taip, taip, iki.."

2010.04.07 antoni
  • 484
70
kalbant, telefonu, su, mama







Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
Va cia grynai mano pokalbis su mama xD 'Aha, aha, gerai, iki, nu gerai, ok, iki, ciau, ok, iki'' :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
Tai taip ir kalbi su mama. O visa kita juk namuose kalbam :)
erikaslt 5728    
nu aš tai normaliai su mama šneku
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
As taip su mama ir niekada nesneku :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
mano trumpiausi "ate!"
"mhm"
"einu"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
o aš pasididžiuosiu, man taip nebūna :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
aga būna kartais :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
tikra tiesa :D
Nuotraukos nėra
tralivali 5768    
jooooo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
mano trumpiausias tai buwo:alio,jo,nzn,ate :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
Pas mane trumpiausiai bu "Jau". Bet čia su tėčiu. x]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
#59, trumpiausias pokalbis buvo, kai pakėlusi ragelį išklykiau "TUOJ GI".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
man ir : jo taip isvedziau nenoriu gerai nezinau nu aga gal :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
trumpiausias pokalbis su mama buvo: 'Labas. Gerai. Ne uz ilgo. Ate.' ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
man būna "aha, taip, nežinau, nežinau, gal, ok, mhm, gerai, ne, gal, jo, gerai iki, nu ne, gal po valandos, aha, iki" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
Man tai budavo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
pas mane atvirkčiai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
Nors dar ir nesuaugus, bet taip nebūna . :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
man buna "Gerai. Gerai. Gerai. Jo. Gerai. Neuzilgo. Gerai. Valgiau. Nu taip. Gerai. Gerai. Mhm. Gerai. Jo. Jau klausei. Taip. Gerai. Gerai ate." ir taip visada :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
na taip,su metais keičias ir bendravimas:p bet dabar kalbam taip,suaugėli/e(:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
Uzauksit kitaip snekesit vaikai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
Bet grynai taip ir buna ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
dar paprastai būna "neežinau... nežinau, nu"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
Tai dar, kada grįši, su kuo esi?, su kokiu autu namo važiuosi?, ar skambinai tėčiui... Ždž, supratot.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
Patiko.:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
as vos pakeles rageli sakau : ,, gerai pasisildysiu valgyt '' :D
Nuotraukos nėra
helldude 5822    
buna pasakau iki anksciau laiko, bet tai tevui ar kokiam suaugusiam kitam zmoggui, bet n mamai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
gryniausia tiesa ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
su tuo "iki" ir man visad buna ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
tiesa, užskaitau ;D mano tai pagrinde nu gerai pareinu, aha, mhm gerai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
Mane tai labiausiai nervina kai klausia: pavalgei? jo. td, kad įsitikintų, kad valgiau, sako: ką valgei? nu pz, nevardinsiu prie draugų ką valgiau, tai būna, nu valgiau nu, nu koks skirtumas, nu tikrai pavalgiau, tai kol nusiplaunu, krč :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
Bet tiesa ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
Gerai čia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
man mama isvis neskambina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
1# komentaras nužudė : D.
Nuotraukos nėra
sima140 5838    
Mama:laikas namo gal? As: jo. Mama:Tai jau gal eini namo?As: Ne. Mama Tai eik.As: Gerai.(po 30min.)Mama: Nu eini?As : Ne.Mama : Warai namo staigiai. As: Gerai. ir taip toliau pokalbiai wyksta su mama;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
grynai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
apie mane.... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
Nu jei su draugais esi tai visad tas pokalbis toks reiškiantis ''dėk ragą, darai gėdą'' :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
:D gerulis :D
Justytiukas 5853    
Visa laika : aha aha aha jo jo ne ne gerai nu iki aha ne mhm mhm ne jo ate gerai jo iki ... ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
man tai taip net ne per telefoną būna, o ir realybėj :D
Siaubas_Baubas 5856    
Kai manęs paklausia :"ar nelaikas namo?", tai ir atsakau: "taip", tada ji: "tai grizti?", aš: "ne", taip ir gaunas tas prasmingas pokalbis.. :D
ajstyte 5856    
Hmm... manęs tai tik paklausia : nelaikas namo? .... :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5857    
aš tai taip nekalbu su mama. :}
kažkaip labiau palaikau pokalbį.
Ievutea 5861    
Man visada taip buna: grizau,gerai,mhm,jo,nu gi gerai, ne,taip,ate,nu gi zinau,ate.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
man buna tik : ne,ne,ne,nu ne,neee,nzn,nzn,gerai,ate.
Kristea 5872    
Visada taip pat ;D
arigeja 5874    
aš myliu mamą, bet... taip, taip, taip, taip, taip, mhm. Ne, taip taip. Ne nu. Gerai, ate. :D
(50-70)
Grįžti į viršų