Kalėdas švęsti be sniego, - tas pats kaip ir sriubą valgyti su šakute.

2011.12.25 unnamed09
  • 74
5
true, story







Nuotraukos nėra
Anonimas 4795    
Jei jums taip patinka tas sniegas, tai galit jį susirinkti nuo mano įvažiavimo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5295    
Kalėdos be sniego, kaip pavasaris be š...
notice 5297    
1# ir kuom tu cia dziaugiesi? Kas cia tau gero?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5297    
Mes zinom ir be taves. Nebutina primint sito :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5297    
xaxaxaxaxa, pas mane sniegas laikos jau kokias 3 savaites keliais ilgai buvo neisvaziuojami ( telsiu rajonas)
Grįžti į viršų