Kalendorinė žiema - Niekada neatstos tikrosios žiemos

2011.11.30 SeToNaSS
  • 87
7
ziema,rytoj,sventes,nera, sniego







Nuotraukos nėra
Anonimas 5323    
Tegul šilta būna. Už šildymą mažiau ir drabužių neturiu
anonimas 5323    
nesiskundžiu dėl to
Nuotraukos nėra
Anonimas 5323    
Kubilius nenupirko sniego!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5323    
tai zinoma kad niekad nesutaps, tikra ziema (astronomine) prasided gruodzio 22 ar 23 =/
Nuotraukos nėra
Pendulgasm 5323    
#2, apie nfs tu čia?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5323    
Man tai jega sniegas. SNiego reikia kad nereiktu didelio greichio kad driftint
bambukinis 5323    
Nu vat tokį Š.... ir gadina web'ą. Sėkmės :)
Grįžti į viršų