Kam Dievas nedavė grožio - Tam davė PhotoShop'ą

2010.10.30 Tadulis
  • 141
25
photoshop,one.lt,fun







Nuotraukos nėra
Anonimas 3613    
O man tai gražesnė ta kur kairėje :-)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
nei baisi, nei ka, tiesiog oda nelygi, ta pati rezultata galima pasiekti panaudojant daugiau makiazo pagrindo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
Jo nestumkit ant nekaltų žmonių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
Grazi kam reikia, kiekvienas turi savo skoni, tai gal nekelkit random zmoniu ir nesakykit, kad Dievas nedave grozio.
Svolacius 5714    
#19 ok pažėjau, bet man vistiek ji negraži. Kas dabar? (o.0)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
<b>#19</b> o gal laikas išjungt caps locką ir šiaip išmokt rašyt lietuviškai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
SAKYDAMI KAD JI BAISI PASIZIUREKIT, I SAVE, TAIP DAZNAI SAKOME TAS BAISUS, TAS GRAZUS, ZMONES GAL JAU PATS LAIKAS PAZIURETI I SAWE?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
fail fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
#11 fail
Nuotraukos nėra
Tadulis 5715    
#11 o kuom tu naudojais rašydama(s) šita komentarą ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
#15 As vistiek padulkinciau ;D
Nuotraukos nėra
erikule13 5716    
Su fotošopu ar be fotošopo vistiek baisi :)
Nuotraukos nėra
xexe 5716    
Kas vis tiek baisi xD
Rocknroll 5716    
Ar tai ar taip i mumija uznesa zertva
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
Kam nedave proto, tam dave kompiuteri..
gretagreat28 5716    
Baisy (yawn) bet ftshop vistiek padejo :D
Ex02r 5716    
baisi, bet be foroshopo dar pakenciama (bent suvoki, kad tai zmogaus veido nelygumai)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
Abi baisios
Nuotraukos nėra
buratinas 5716    
nesamone, pasidazius atrodytu taip pat kaip padaryta su photoshop ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
nieko nepakeite, tik kad desinej ji atrodo taip kaip atrodytu ir realiai, jei butu padaryta kokybisku maiazu :)
Saule_007 5716    

:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
nieko gero
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
vistiek ji baisi :D
Nuotraukos nėra
Tadulis 5716    
Nelabai ;)
Brigita 5716    
Nieko banalesnio nesugalvojai? ;p
Grįžti į viršų