Butent taip ir buna.
Kam taip stengiesi? - Vistiek paklaus, kai nežinosi.
Anonimas
5840
AnimeShifter
5879
Per Lietuviu gali mojuot ta ranka ne vis tiek paklausia bukagalvio kuris nezino :D
Anonimas
5912
gyvenimo realybe,
Anonimas
5982
Teisybė... :D
Anonimas
5983
kdl as vakar sita perskaiciau ir snd man taip nutiko? :D
Anonimas
5983
toks jau tas mokyklos dėsnis ;D
Anonimas
5985
sooo trueee
giedriuxxx
5985
gryna teisybe 100% :D
Anonimas
5987
Vienas kelsi, ir tave pakvies. :/
Anonimas
5988
Todėl ir reikia kelti ranką kai nieko nežinai :p
Anonimas
5988
AMEN! :D
panda
5988
true ;d
|

