1 of the best ;]
Kantrybė - Viskas turi savo ribas
Anonimas
5842
saras04
5909
Kubui sudeliot nereikia jokios kantrybes, tiesiog reikia moket algoritmus :)
Anonimas
5947
Aš ir numetu į kampą, kai po 2 val. niekaip niekas nepasikeičia.. :D
Anonimas
5973
vakar taip ir buvo... ;D
Anonimas
5986
sitam kubikui niekad kantrybes neturesiu... ;D
VBexplorer
6018
XD jooo :D
Anonimas
6039
Geras :D
|

