Aaaaaaaaa!!!!!........
Kantrybė - Sunkiai ugdoma
Anonimas
5619
Anonimas
5633
ou mai gad..:D
Anonimas
5635
Taaaaip reikia paauginti, jog butu riebesnis kasnelis :)))
Anonimas
5635
#4 jei gerai įmatau, tai čia ne žiurkės, o trys maži degu ir sirijos žiurkėniukas :D
Anonimas
5636
gaila, kad netikra :)
Anonimas
5636
Jaaaaatau, kaip miela! ^^
Anonimas
5636
#-7 Peliukų? Man čia į mažas žiurkes panašiau :D
gretagreat28
5636
mieli :P
Anonimas
5636
teisybėteisybė. o fotkė kietulė!
kiki17
5636
as ir tokiu peliuku turejau
|

