Kantrybė - Lygis - ekspertas

2011.02.15 Warpig
  • 262
33
suo

: suo


Nuotraukos nėra
Anonimas 3891    
Sadiste
Nuotraukos nėra
Anonimas 5275    
as ir turiu prancuzu buldoga,NUOSTABUS SUO!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
tik ziuri ciucis akytem liudnom, net liudna pasidaro...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
Nu jo... Labai megsta ta japaske mergaite matyti kaip suniukas seiles varvina...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
Seiles tj kibirais varva... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
lievai ... labai jau trumpai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
mano irgi taip laukia, bet man pora min. :D ... level - begginer
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
siaip cia japones suo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
Koks skirtumas, vardas ar palauk, išdresiruotam šuniui nieko sakyti nereikia, kimba čia prie žodžių :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
manau mano šuo ištvertų ilgiau. daug ilgiau.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
fainas sunis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
Valgyt uzsinorejau.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
#16 tai kad ten net ne varda taria, o sako 'mate', kas isvertus is japonu kalbos reiskia laukti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
#16 šiaip "mate" reiškia ne varda o "palauk"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
o jau kaip seile varvino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
Koks ikyrus tos merginos balsas :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
#14 o tu ne?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
Uoj bleen mano šuo visą dieną prasėdėtų ir be vardo tarimo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
Fucking chinese bastards...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
#13 durnas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
#12 Man taves nuosirdziai gaila, kad toks apgailetinas idiotas esi :(
Nuotraukos nėra
GapexX 5608    
Gaila jo ;[
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
jase
Nuotraukos nėra
Siknagalvis 5608    
Omg, mano suo niekad tiek neislauktu. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
Turiu ir as tokia veisle:) taip pat pasakyt gali sedet, ir galva i bliuda nuleides gali ziuret ilgai, bet gaila ziuret, kad kankinas, todel nedarau taip.. Maniskis bent seiliu nevarvina taip.:)
Nuotraukos nėra
Eimante. 5608    
Jam gal valgyti savaitę nedavė? Mano šuo taip neėda.. Ir ypač sauso maisto.
povilasq 5608    
ble 3 nusisnekejo bet prajuokino (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
ko jums gaila? :D taip ir reikia dresiruoti sunis, gi badu niekas ju nemarina, pakentejo ir gavo :) panasia psichologija taike testams su vaikais: dave viena saldaini ir pasake, jei pakentesi 5 min ir nevalgysi, gausi 2 saldainius.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
Priseilėjo, o po to ėda.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
tai pz tie japonai, pries suvalgydami dar isdresiruoja :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
grazu..bet vistiek biski gaila ciuciuko :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
ech ta japonija
Grįžti į viršų