Sadiste
Kantrybė - Lygis - ekspertas
Anonimas
3890
Anonimas
5275
as ir turiu prancuzu buldoga,NUOSTABUS SUO!!!
Anonimas
5597
tik ziuri ciucis akytem liudnom, net liudna pasidaro...
Anonimas
5605
Nu jo... Labai megsta ta japaske mergaite matyti kaip suniukas seiles varvina...
Anonimas
5606
Seiles tj kibirais varva... :D
Anonimas
5606
lievai ... labai jau trumpai
Anonimas
5607
mano irgi taip laukia, bet man pora min. :D ... level - begginer
Anonimas
5607
siaip cia japones suo...
Anonimas
5607
Koks skirtumas, vardas ar palauk, išdresiruotam šuniui nieko sakyti nereikia, kimba čia prie žodžių :D
Anonimas
5607
manau mano šuo ištvertų ilgiau. daug ilgiau.:D
Anonimas
5607
fainas sunis :D
Anonimas
5607
Valgyt uzsinorejau.;D
Anonimas
5608
#16 tai kad ten net ne varda taria, o sako 'mate', kas isvertus is japonu kalbos reiskia laukti
Anonimas
5608
#16 šiaip "mate" reiškia ne varda o "palauk"
Anonimas
5608
o jau kaip seile varvino :D
Anonimas
5608
Koks ikyrus tos merginos balsas :|
Anonimas
5608
#14 o tu ne?
Anonimas
5608
Uoj bleen mano šuo visą dieną prasėdėtų ir be vardo tarimo ;D
Anonimas
5608
Fucking chinese bastards...
Anonimas
5608
#13 durnas?
Anonimas
5608
#12 Man taves nuosirdziai gaila, kad toks apgailetinas idiotas esi :(
GapexX
5608
Gaila jo ;[
Anonimas
5608
jase
Siknagalvis
5608
Omg, mano suo niekad tiek neislauktu. :D
Anonimas
5608
www.demotyvacija.lt/700-1341561.html
Anonimas
5608
Turiu ir as tokia veisle:) taip pat pasakyt gali sedet, ir galva i bliuda nuleides gali ziuret ilgai, bet gaila ziuret, kad kankinas, todel nedarau taip.. Maniskis bent seiliu nevarvina taip.:)
Eimante.
5608
Jam gal valgyti savaitę nedavė? Mano šuo taip neėda.. Ir ypač sauso maisto.
povilasq
5608
ble 3 nusisnekejo bet prajuokino (y)
Anonimas
5608
ko jums gaila? :D taip ir reikia dresiruoti sunis, gi badu niekas ju nemarina, pakentejo ir gavo :) panasia psichologija taike testams su vaikais: dave viena saldaini ir pasake, jei pakentesi 5 min ir nevalgysi, gausi 2 saldainius.
Anonimas
5608
Priseilėjo, o po to ėda.
Anonimas
5608
tai pz tie japonai, pries suvalgydami dar isdresiruoja :D
Anonimas
5608
grazu..bet vistiek biski gaila ciuciuko :)
Anonimas
5608
ech ta japonija
|

