Sadiste
Kantrybė - Lygis - ekspertas
Anonimas
3892
Anonimas
5277
as ir turiu prancuzu buldoga,NUOSTABUS SUO!!!
Anonimas
5599
tik ziuri ciucis akytem liudnom, net liudna pasidaro...
Anonimas
5607
Nu jo... Labai megsta ta japaske mergaite matyti kaip suniukas seiles varvina...
Anonimas
5608
Seiles tj kibirais varva... :D
Anonimas
5608
lievai ... labai jau trumpai
Anonimas
5609
mano irgi taip laukia, bet man pora min. :D ... level - begginer
Anonimas
5609
siaip cia japones suo...
Anonimas
5609
Koks skirtumas, vardas ar palauk, išdresiruotam šuniui nieko sakyti nereikia, kimba čia prie žodžių :D
Anonimas
5609
manau mano šuo ištvertų ilgiau. daug ilgiau.:D
Anonimas
5609
fainas sunis :D
Anonimas
5609
Valgyt uzsinorejau.;D
Anonimas
5609
#16 tai kad ten net ne varda taria, o sako 'mate', kas isvertus is japonu kalbos reiskia laukti
Anonimas
5609
#16 šiaip "mate" reiškia ne varda o "palauk"
Anonimas
5609
o jau kaip seile varvino :D
Anonimas
5609
Koks ikyrus tos merginos balsas :|
Anonimas
5609
#14 o tu ne?
Anonimas
5609
Uoj bleen mano šuo visą dieną prasėdėtų ir be vardo tarimo ;D
Anonimas
5609
Fucking chinese bastards...
Anonimas
5609
#13 durnas?
Anonimas
5610
#12 Man taves nuosirdziai gaila, kad toks apgailetinas idiotas esi :(
GapexX
5610
Gaila jo ;[
Anonimas
5610
jase
Siknagalvis
5610
Omg, mano suo niekad tiek neislauktu. :D
Anonimas
5610
www.demotyvacija.lt/700-1341561.html
Anonimas
5610
Turiu ir as tokia veisle:) taip pat pasakyt gali sedet, ir galva i bliuda nuleides gali ziuret ilgai, bet gaila ziuret, kad kankinas, todel nedarau taip.. Maniskis bent seiliu nevarvina taip.:)
Eimante.
5610
Jam gal valgyti savaitę nedavė? Mano šuo taip neėda.. Ir ypač sauso maisto.
povilasq
5610
ble 3 nusisnekejo bet prajuokino (y)
Anonimas
5610
ko jums gaila? :D taip ir reikia dresiruoti sunis, gi badu niekas ju nemarina, pakentejo ir gavo :) panasia psichologija taike testams su vaikais: dave viena saldaini ir pasake, jei pakentesi 5 min ir nevalgysi, gausi 2 saldainius.
Anonimas
5610
Priseilėjo, o po to ėda.
Anonimas
5610
tai pz tie japonai, pries suvalgydami dar isdresiruoja :D
Anonimas
5610
grazu..bet vistiek biski gaila ciuciuko :)
Anonimas
5610
ech ta japonija
|

