Kantrybė.. - tada,kai gali išklausyti dainą,kuri primena tai,ką bijai prisiminti..

2010.12.28 svarke
  • 266
17
muzika





: muzika


Nuotraukos nėra
Anonimas 5322    
cia ta ''kantrybe'' tai isvis is oro... ner cia jokios kantrybes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
Belenkaip tiesa.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
O taip, dabar žinosiu ką iš tiesų reiškia žodis 'kantrybė'..
edvinuuukaszz 5656    
#13 primenu.. :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
Cia snekama apie daina "poslednyj ras" kai tokia merga užmuse su plyta jai kas prisimenat ar zinot//
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
#7 amazing. CAPTAIN OBVIOUS!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
Ot ir ne, kantrybe yra isklausyti nuobodzia daina...

#6 Siaip nickas tai "svarke", tai tikriausiai svarscikas darbo nebeturi :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
ne prie ko čia ta kantrybė visai. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
#6 :D
Spameris 5659    
Nelabai suprantu ko čia bijot.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
Gal greiciau ko nenori prisimint ar kaip. cia tai wapshe ne taip sakinys suregzts.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
moterys vel kuria demotyvacijas jobtvoemat gryskit i virtuve!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
toli gražu tai ne kantrybė...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
lolwut
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
pff, juk jei daina primena ka blogo ji turetu buti apskritai istrinta...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
Debilizmas
Kai klausydamas dainą prisimeni, tai ką bijai prisiminti.
Grįžti į viršų