vinis,reples,dujine kai mama darbe.. :D
Karas, - pareikalavęs daugybės aukų.
Anonimas
4987
Anonimas
5194
Agha priatariu, kaskaip cia naglai su graztu :D Su vinim ir "kietu objektu" tekdavo darytis
Geras_Iksas
5210
kokie nagli, grazta turejot..
Anonimas
5223
As su zvilgsniu pradegindavau skylutes
grytute7
5259
aš su vinim praspausdavau į asfaltą daužydama :D
Anonimas
5259
Neprimink, autoriau, dar tada su įlomis skilutes darėmės ;] Galų gale karas baigdavosi be kamštukų... (:
|

