Kartais atsisėdęs svajoji... - Kad gyvenimas turėtų "Restart" mygtuką.

2010.10.04 darjiushas
  • 247
12
restart, mygtukas, svajoji







Nuotraukos nėra
Liausys 5741    
Ble visi sudo pridirbam, bet nereik cia verkt. Jai butu restart, undo, backspace, ir pan NEBUTU TADA GYVENIMO IR TIXLO GYVENT vo tep va..........
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
butu gerai kad turetu undo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
jei turetume galimybe gyvenima pradeti is naujo, viska darytume vel taip pat ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
kad undo turetu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
sautuva i rankas, isiremi i galva, paspaudi gaiduka, ir va jum restart. asilai verkia cia, blet veikit, o ne galvokit :D issisaudytu tokie, ramu butu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
#3 true
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
šūdas kažkoks
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
uztektu ir backspace :D kam visa gyvenima istrinti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
Gyvenimas yra tavo paties ir tik TU PATS gali ji taip susitvarkyti, kad nereiketu restart ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
sita demotyvacija ikele emo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
tikrai nesamone kad ir koks butu gyvenimas kartais blogas bet restart miktuko nenoreciau kad butu nes dinktu kartu ir daug geru bei linksmu akimirku :?
Nuotraukos nėra
ZeroDivide 5745    
Ai, gal restart nereik :) Nes antrąsyk atgyvent tiek... Nemanau, kad kažkas pasirašytų :)
Grįžti į viršų