Taikliai :)
Kartais besišypsantis žmogus - Kenčia labiau nei verkiantis
Anonimas
5837
Anonimas
5868
joa, as sypsausi, td mano akys spindi, ssko kad esu laiminga, nors isties jauciuosi liudna ;)
lliinnuuttee
5873
va būtent pritariu #7
cloudmaker
5878
Kaip stipriai spiria demo kai supranti kaip tai artima :(
Mirka
5879
Geriausia, kai šypsosi širdis, o ne lūpos :))
Gusta-Fang
5879
Teisybė..
Anonimas
5879
Nors žodžiai ir teisingi, bet ta šypsena labai jau motyvuoja :)
Anonimas
5879
cia faktas ;//
Anonimas
5879
būten :|
Anonimas
5879
Besišypsantis , o ne besi šypsantis. ;)
|

