Kartais laimė turi keturias kojas ir moka murkti... :)
Kartais laimė - Turi keturias kojas ir moka loti.
Anonimas
5242
Rrrugyte
5448
utiutiu koks meilutis:D
Geras_Iksas
5448
tiksliai, #6, kur tavo kurtos nesudinos demotyvacijos? ir itariu tu sudo nemates.. www.demotyvacija.lt/from-Geras_Iksas/not-approved/itariu-kad-jus-sudo-nemate-1445221.html
Anonimas
5449
#6 tu pats kaip rasantis sudas,tai bl pats eik ir sukurk demo,jei jau cia toks sudas.
Anonimas
5450
O ko tu mane snipinieji? As siaip net pc neturiu. As su tlf cia lankausi. O sudus stumdau , nes sudus deda. Kada normalias demo prades deti/tvirtint tada normaliai ir komentuosiu.
Anonimas
5450
Kas daros su siuo noliferiu? Kodel sudus raso ir sudus stumdo? Nesuprantu, ar jam gyvenimas nemielas, gal kad vienintelis draugas pc..
povilasq
5450
nelaime irgi...
Anonimas
5450
Tipine nesamone...
Geras_Iksas
5450
su keturiom kojom, moka lot ir dar laime - KALĖ?
Liveordie
5450
Moteris. Bet dažniau šuo būna laimė.
|

