Kartais laimė turi keturias kojas ir moka murkti... :)
Kartais laimė - Turi keturias kojas ir moka loti.
Anonimas
5240
Rrrugyte
5446
utiutiu koks meilutis:D
Geras_Iksas
5447
tiksliai, #6, kur tavo kurtos nesudinos demotyvacijos? ir itariu tu sudo nemates.. www.demotyvacija.lt/from-Geras_Iksas/not-approved/itariu-kad-jus-sudo-nemate-1445221.html
Anonimas
5448
#6 tu pats kaip rasantis sudas,tai bl pats eik ir sukurk demo,jei jau cia toks sudas.
Anonimas
5448
O ko tu mane snipinieji? As siaip net pc neturiu. As su tlf cia lankausi. O sudus stumdau , nes sudus deda. Kada normalias demo prades deti/tvirtint tada normaliai ir komentuosiu.
Anonimas
5448
Kas daros su siuo noliferiu? Kodel sudus raso ir sudus stumdo? Nesuprantu, ar jam gyvenimas nemielas, gal kad vienintelis draugas pc..
povilasq
5448
nelaime irgi...
Anonimas
5448
Tipine nesamone...
Geras_Iksas
5448
su keturiom kojom, moka lot ir dar laime - KALĖ?
Liveordie
5448
Moteris. Bet dažniau šuo būna laimė.
|

