Kartais nebežinai.. - kur gyvenimas, o kur „Facebook'as“.

2010.11.14 Punceka
  • 323
26
Kartais nebežinai..



Nuotraukos nėra
MantasSan 5699    
ugne,uz save kalbek
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
graziai padaryta ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
Gera demotyvacija.Cia yra tikra teisybe, kiek mes prie facebook'o prasedim ir kiek visko skelbiam :l
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
Fb tik 4 ar 6 metus egsistuoja :D
Nuotraukos nėra
prikolas 5700    
nice zmoniu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
#20 Pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
Daugiau nei pusė nė velnio nesuprato minties. Ypač demo autorius.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
Geras sitas "LIKE" :D
Punceka 5701    
„Rolling Stones - Paint it black“
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
koks dainos pavadinimas
?
chelseafc 5701    
patiko video
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
gedai ir ak tu ten matai? REjou?
Lewis 5701    
graziai sumontuotas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
nice job ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
#11 Baudziauninkas, koks cia epic? tu gal durnas, ir rimtai galvoji kad sitas zmogus visa gyvenima nugyveno tam kad padarytu sita video? Tas tekstas, Lore Ipsum vadinasi, ir ji naudoja visi dizaineriai savo darbuose kur reikia teksto, epic tu.
Baudziauninkas 5701    
Sustapdykit ant 1:55 ir paskaitykit
epic
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
Gaila farmvillio neidejo:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
#5 captain obvious...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
gerulis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
#6 tu pirma rašyt išmok. :}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
jus gejei.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
Klipas fainas, bet gal kasnors nepagavo to Log out, bet ten reiškia tipo, kad mirė žmogus :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
Klipas labai geras
Nuotraukos nėra
TerksTerksT 5701    
Spaudziam patiko vien del to,kad fainas klipukas :D
blizgancioji 5703    
nais :]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
good one.
Grįžti į viršų