Kartais telefonus - geriau išjungti

2011.03.27 Sinzo
  • 232
25
vyrai, drocinti, nera, gerai, ir, seip, leave, ruslanas, alone







Nuotraukos nėra
Anonimas 5295    
:D prajuokino
Nuotraukos nėra
Anonimas 5440    
#21 kelia hipoteze kad kai turi merga nedrocini. epic retard
Nuotraukos nėra
Anonimas 5508    
amzina beda ir man taip. Visa diena nieks neskambina, nu bet blemba kai tik pradedu drocint tai arba mama arba brolis butinai turi paskambint....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5536    
isivaizduojat ejo petras ir ikrito i duobe. ha ha ha. jus jau visai degradave jei jum juokingos tokios pievos.
Nuotraukos nėra
sovinizmas 5539    
o ziauriausia istikruju yra tai, kad autorius mergos negali susirast
Nuotraukos nėra
QurTu 5549    
bet kai ziaurumo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
Sinzo, susirask merga.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5562    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5562    
daug daug smailu :D SULAUZISIU CHATO RIBUS :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5563    
JoO ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5563    
o geriausia kai nuleidineji skambina mociute XDXDXDXD
MagicianGirl116 5565    
Niekam čia nerūpi tos tavo ekstazės
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
isvis kokes cia demotyvacijas patvirtinat nei jokinga nei ka ,apie drocinimus,b*bius ir t.t. apgailetina...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
100proc. nesamone...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
is ko cia juoktis? nesuprantu as tokio humoro
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
LOLOLOLOLOL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
#2 pms nemates?
silabsoft 5566    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
leave ruslanas alone :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
oi mociute suzinotu.. sakytu kad jos laikais taip nebudavo.. ;D pasakytu mamai kad dirzo duotu. ;D
anonimas 5566    
#2 smerk ji kai busi mokytoju lietuviu pamokoi, o ne demotyvacijoi
Teenagor 5566    
o jo :D, būna... +
Spameris 5566    
Arba rečiau dročint galima.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
Negerbiu autoriaus, tiek keiksmažodžių ir visko... Lietuviais dar vadinas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
Pasirodo ne as vienas tokia problema turiu! :)
Grįžti į viršų