Kartais tik smulkmena - Gyvenimą padaro gražesniu...

2011.03.04 bearvscat
  • 221
10
Kartais tik smulkmena







Nuotraukos nėra
Anonimas 5195    
#9 Parašyta taisyklingai. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
Išmokit rašyt. Turi būti "gražesnį", o ne "gražesniu".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
tuoj neturėsi ką smaukyt, jei dar čia parašinėsi tokias nesamones..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
-.-
povilasq 5593    
#4 smaukai ziuredamas demotyvacijas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
nx galit tyliau as smaukau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
..nu blm vel emotyvacija.. nu ir dar tokia banalia.. nu uzknisat nu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
Visais likusiais atvejais tik smulkmenos neužtenka
Grįžti į viršų