Kartais tik smulkmena - Gyvenimą padaro gražesniu...

2011.03.04 bearvscat
  • 221
10
Kartais tik smulkmena







Nuotraukos nėra
Anonimas 5194    
#9 Parašyta taisyklingai. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
Išmokit rašyt. Turi būti "gražesnį", o ne "gražesniu".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
tuoj neturėsi ką smaukyt, jei dar čia parašinėsi tokias nesamones..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
-.-
povilasq 5591    
#4 smaukai ziuredamas demotyvacijas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
nx galit tyliau as smaukau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
..nu blm vel emotyvacija.. nu ir dar tokia banalia.. nu uzknisat nu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
Visais likusiais atvejais tik smulkmenos neužtenka
Grįžti į viršų