koks skirtumas lenka,lietuvis, ar kita tautis ne tam demotivacija buvo padaryta ,o jei cia yra debilu kuriems nepatinka tai nekomentuokit to ko nereikia!!!
Karys yra paskutinis asmuo, - norintis karo.
Anonimas
5116
Anonimas
5369
ten nekarys o lenkas
Mr.Troll
5370
Vyras varo i kara, kad uzsidirbtu geru pinigu, o merga verkia, nes nezinos kam daryti sumustinius, kol jis bus kare.
Anonimas
5370
kai pamaciau lenkijos veliava, zinojau, kad visi komentatoriai rasys, kad jis lenkas
Anonimas
5370
Not true. Galbūt karys ir ėjo į karioumenę, todėl, kad nori kariauti.
LOLZ1
5370
O man patinka karas. it's fun seeing people getting killed and crying and stuff :)
Perfectas
5370
Lenkas !:D
|

