kas geria KEFYRA - tas zino KEP YRA

2010.08.08 Karamba
  • 41
21
kep, yra,kefyras







Nuotraukos nėra
Anonimas 4849    
Ateina žematis pas suvalkietį į parduotuvę ir sako:
Kapyra
Nu gerai yra
Nu kaipyra
Nu gerai yra
NU kapyra
NU aš tau sakau, gerai yra
Žemaitis susinervina ir sako
Nu rūgšto pieno durnas pardavėjau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5076    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5524    
Kiauras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
cia tas geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
Pavarot
raganus 5800    
:D tik vietoj KEP reikejo KAP :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
lame
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
Kaip tam anekdote..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
dangtelis gėrimui iš kitos pusės tik kažkaip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
pavadinimas "zaloji" nor bevei visas pienas iš juodmargių karvių :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
-o - gudvon
Dariukas 5801    
Yea!!!!!! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
#4 Ogi žaloji. Būna žalmargės karvės, tavo žiniai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
prajuokino.:D
Turbosraige 5802    
Kokie matyti zmogai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
Žaloji? Ne Žalioji? Kaip ištrint trintuką?
acid 5802    
:D
gerulis :D
gretagreat28 5802    
vis tiek gerai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
turi būti Kapyra :D
Grįžti į viršų