čia nerimtai, nesijaudink.
Kas jo neprisimena, - tas neturėjo "bravo" vaikystės.
Anonimas
4812
Anonimas
4826
Nuo kada animaciniai serialai yra vaikystės kokybės etalonas?
Anonimas
5133
Matytas, bet as turejau dar nuostabesne vaikyste, nes all day all night budavau kieme su draugais , o ne prie teliko :))
Anonimas
5230
kazkur matytas :D
Anonimas
5306
#8 tai turbut taip jas ir kabini... :D
Anonimas
5307
Dzonis Bravo :D
Anonimas
5308
www.youtube.com/watch?v=27xUWzJ7l4s
Dimka
5308
sudas
Anonimas
5308
Huh huh huh tiririm pim pim parapara rara :D Muzikele skamba man galvoj :D
Anonimas
5308
Iš jo išmokau kaip reikia kabinti panas :D
Anonimas
5309
Aha, džiaugiuosi, kad tada nebuvo jokių banalių trolių, mėmių ir kito šlamšto.
Anonimas
5309
Vaikyste be jo, ne vaikyste ;D
Anonimas
5309
"Enough about me, lets talk about me" :D
kkh
5309
atsimenu dar ir kaip :D
Anonimas
5309
Johnyy Bravo bl.!! : D
Anonimas
5309
legendinis filmukas :)
Anonimas
5309
Kas čia toks?
|

