čia nerimtai, nesijaudink.
Kas jo neprisimena, - tas neturėjo "bravo" vaikystės.
Anonimas
4813
Anonimas
4827
Nuo kada animaciniai serialai yra vaikystės kokybės etalonas?
Anonimas
5134
Matytas, bet as turejau dar nuostabesne vaikyste, nes all day all night budavau kieme su draugais , o ne prie teliko :))
Anonimas
5231
kazkur matytas :D
Anonimas
5307
#8 tai turbut taip jas ir kabini... :D
Anonimas
5308
Dzonis Bravo :D
Anonimas
5309
www.youtube.com/watch?v=27xUWzJ7l4s
Dimka
5309
sudas
Anonimas
5309
Huh huh huh tiririm pim pim parapara rara :D Muzikele skamba man galvoj :D
Anonimas
5309
Iš jo išmokau kaip reikia kabinti panas :D
Anonimas
5310
Aha, džiaugiuosi, kad tada nebuvo jokių banalių trolių, mėmių ir kito šlamšto.
Anonimas
5310
Vaikyste be jo, ne vaikyste ;D
Anonimas
5310
"Enough about me, lets talk about me" :D
kkh
5310
atsimenu dar ir kaip :D
Anonimas
5310
Johnyy Bravo bl.!! : D
Anonimas
5310
legendinis filmukas :)
Anonimas
5310
Kas čia toks?
|

