Kas laimėtų?

2012.02.10 159753
  • 12
21
Kas laimėtų?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5179    
Futurama :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5215    
Aišku, kad Simpsonai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5244    
televizoriaus pultelis jis visagalis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5246    
laimetu cekas norisas ;)
Pauliuzas 5246    
simpsonai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5247    
simsonai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5247    
Elementaru, dr. Watsonai - Stewie'is....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5247    
Family Guy žymiai geriau. Simpsonai kažkada gal ir buvo juokinga, bet dabar visiškai išsisėmę, o Family Guy vos į Piterį pažiūrėjus jau juokas ima :D
Nuotraukos nėra
Anonnymus 5247    
s
Nuotraukos nėra
Anonimas 5247    
d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5247    
:D Beabejo Chuck Norris ;D
Nuotraukos nėra
Lubinas 5247    
tas suo laimetu juk jis pries neika neina o tik stovi su 50g :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5247    
Tai gal yra bent krislelis tikimybės kad viskas išsispres draugiškai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5248    
Traukinukas Tomas!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5248    
The Simpsons
Pheak 5248    
power puff girls
Nuotraukos nėra
Anonimas 5248    
Dragen Ball Z :D
C11 5248    
Pokemonai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5248    
Family guy.
Drug. 5248    
Simpsonai. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5248    
simspomai
Grįžti į viršų