Kas laimėtų?

2012.02.10 159753
  • 12
21
Kas laimėtų?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5178    
Futurama :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5214    
Aišku, kad Simpsonai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5243    
televizoriaus pultelis jis visagalis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5245    
laimetu cekas norisas ;)
Pauliuzas 5245    
simpsonai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5246    
simsonai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5246    
Elementaru, dr. Watsonai - Stewie'is....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5246    
Family Guy žymiai geriau. Simpsonai kažkada gal ir buvo juokinga, bet dabar visiškai išsisėmę, o Family Guy vos į Piterį pažiūrėjus jau juokas ima :D
Nuotraukos nėra
Anonnymus 5246    
s
Nuotraukos nėra
Anonimas 5246    
d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5246    
:D Beabejo Chuck Norris ;D
Nuotraukos nėra
Lubinas 5246    
tas suo laimetu juk jis pries neika neina o tik stovi su 50g :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5246    
Tai gal yra bent krislelis tikimybės kad viskas išsispres draugiškai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5247    
Traukinukas Tomas!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5247    
The Simpsons
Pheak 5247    
power puff girls
Nuotraukos nėra
Anonimas 5247    
Dragen Ball Z :D
C11 5247    
Pokemonai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5247    
Family guy.
Drug. 5247    
Simpsonai. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5247    
simspomai
Grįžti į viršų