Kas sakė - Kad kompiuteris negali suteikti džiaugsmo.

2011.02.28 Jaded
  • 152
36
laddergoat



Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
ha ha ha. ah (stoped laughing)
(saw deer or something)
HAHAHAHA
Grimuok 5580    
:D šitas tai topinis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
atrodo kaip kokia vista kudakuotu xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
XD krc Whats that donkey?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
Where are you? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
kaip ziauru...........;D visas sitas 4 min verkiau is juoko......;D
Nuotraukos nėra
norfa123 5596    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
#28 narkomas isisauk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
krc nieko cia nebus reik eit gankos paimt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
as ziuredama sita video, matyt, kaip jis girdejaus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
Kas sake, kad klausimo gale turi but klaustukas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
ale koks skystalius :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
koks avilys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
oi padariau reikaliuką :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
ale noriu, koks čia žaidimas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
Jei norit dar gerų to paties pacano viedo tai įveskit į youtube: Dopefish (toks jo nick). Jis beveik visada toks žvengalas :D Būtinai pažiūrėkit kaip jis Sims šeimą kuria :D Tiesiog rašykit Dopefish Sims ir rasit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
iki asaru juokiaus ;D pilva skaudet pradejo is juoko ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
:D ajnaaa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
koks cia zaidimas? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
Ble cia mano brolis dvynys : D As maniau, kad tik as sugebu 4 min prazvengt is nieko : DDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
užkrečiantis tas juokas ;D neįmanoma :D iki ašarų jau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
jo, 4minutes jo juoko.. daah
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
Is that a Deer? Is that a Donkey? NO! It's... LADDERGOAT!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
ziauruxDskraidoxDo tas zvenge eina sau:D
Teenagor 5597    
sick ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
Kaip žmogus gyvenimą ilginas (no-life'indamas). Bet jam gerai :D Būdavo ir man užeidavo isteriškas juokas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
nai nai nai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
#6 Cia Call of Juarez - Bound in blood :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
pzdc... smagiai pasijuokiau
Nuotraukos nėra
DeToXas 5597    
buna buna ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
koks cia zaidas? xD
prodigy 5597    
kai zvengia, net ir as juoktis pradejau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
Awesome
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
hyena laugh :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
Juokos priepolis ir tiek. :D Nesakykit kad ir jum nk nebuna. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
noliferis
Grįžti į viršų