niekas nesake
Kas sakė, - Kad kompiuteriai neturi "E"?
Anonimas
5632
Anonimas
5632
tikrai yra amzinai bl uzlagina
Anonimas
5633
Nesąmonė. E raide žymimi konservantai ir maisto papildai. Jie susiję su maistu! Tai nejau dabar pradėsime engti merginų, kurių vardai iš e raidžių prasideda, ar elektronikos. Juk E!
Pasalunas
5635
www.demotyvacija.lt/salna-1324539.html
Anonimas
5636
#16 prašom , tu kaip matau nesupratai
Anonimas
5636
ubuntu be e
Anonimas
5636
IE kaip E621 ... vis negana ir negana
Anonimas
5637
O kas kompus valgo?
Anonimas
5637
O kas sakė, kad kompiuteriai turi E? :D
Anonimas
5637
MAC'ai neturi.... lol
povilasq
5637
yra siaip dar CE... o demo tai... (nesikeiksiu snd komentaruose)
Anonimas
5637
#3 #4 omg aciu kad pasaket niekada be jusu nebutume suprate!
Anonimas
5637
Cia kompe E1 nes labiausíai kenkia is visu e :P
Chimera.
5637
Pogy tu valink padla vapse
Anonimas
5637
niekad negirdejau kad kasnors taip sakytu
Anonimas
5637
nsmn
Anonimas
5637
tai cia gi visi zino kad turi. Tai del ko tada atsiranda noliferiai, arba del ko genda akys. NUSIPEZEJO.;*
caution337
5637
kas nesupranta tj siais laikais ira zmoniu vengenciu produktuose e o jai ir dbr nesupratot tj ka zn kitjp neisaiskinsi
Anonimas
5637
Kas nesuprato - patys kalti. Man patiko : )
Pogy
5637
Nesamonė..
Anonimas
5637
autorius galejo labiau pasistengti sugalvodamas demo :/
Anonimas
5638
Prikazzz. mazei . : DDDDDDDDDDDD
jamkeee
5638
Supratau :D
Anonimas
5638
idiotai jūs , nu kaip būna dažikliai visokie e , tai ir čia apie tai kalbama. E nesveika , tai ir šitas internet explorer dažniausiai kompą užlaginą ar ką ten padaro. roflcopter
Vyncas
5638
nu visuose kompuose yra internet explorer, o jo logo ''e'' :D
Anonimas
5638
true wtf?
jamkeee
5638
?
|

