niekas nesake
Kas sakė, - Kad kompiuteriai neturi "E"?
Anonimas
5629
Anonimas
5629
tikrai yra amzinai bl uzlagina
Anonimas
5630
Nesąmonė. E raide žymimi konservantai ir maisto papildai. Jie susiję su maistu! Tai nejau dabar pradėsime engti merginų, kurių vardai iš e raidžių prasideda, ar elektronikos. Juk E!
Pasalunas
5632
www.demotyvacija.lt/salna-1324539.html
Anonimas
5634
#16 prašom , tu kaip matau nesupratai
Anonimas
5634
ubuntu be e
Anonimas
5634
IE kaip E621 ... vis negana ir negana
Anonimas
5634
O kas kompus valgo?
Anonimas
5634
O kas sakė, kad kompiuteriai turi E? :D
Anonimas
5634
MAC'ai neturi.... lol
povilasq
5634
yra siaip dar CE... o demo tai... (nesikeiksiu snd komentaruose)
Anonimas
5634
#3 #4 omg aciu kad pasaket niekada be jusu nebutume suprate!
Anonimas
5634
Cia kompe E1 nes labiausíai kenkia is visu e :P
Chimera.
5634
Pogy tu valink padla vapse
Anonimas
5634
niekad negirdejau kad kasnors taip sakytu
Anonimas
5634
nsmn
Anonimas
5634
tai cia gi visi zino kad turi. Tai del ko tada atsiranda noliferiai, arba del ko genda akys. NUSIPEZEJO.;*
caution337
5634
kas nesupranta tj siais laikais ira zmoniu vengenciu produktuose e o jai ir dbr nesupratot tj ka zn kitjp neisaiskinsi
Anonimas
5634
Kas nesuprato - patys kalti. Man patiko : )
Pogy
5634
Nesamonė..
Anonimas
5634
autorius galejo labiau pasistengti sugalvodamas demo :/
Anonimas
5635
Prikazzz. mazei . : DDDDDDDDDDDD
jamkeee
5635
Supratau :D
Anonimas
5635
idiotai jūs , nu kaip būna dažikliai visokie e , tai ir čia apie tai kalbama. E nesveika , tai ir šitas internet explorer dažniausiai kompą užlaginą ar ką ten padaro. roflcopter
Vyncas
5635
nu visuose kompuose yra internet explorer, o jo logo ''e'' :D
Anonimas
5635
true wtf?
jamkeee
5635
?
|

