Kas sakė. - kad anglų kalba tokia lengva

2011.03.01 smailis
  • 167
32
anglu, kalba, sunki, lengva



Nuotraukos nėra
Anonimas 5204    
#18 ant taves irgi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
Man nejuokinga buvo kažkaip .. ;d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
Aiskinu tiems, kas nesuprato kas cia vyksta.
Cia Humoro laida. daug visokiu tokiu situaciju. per kurias negalima susijuokti. Jei susijuokia ir gauna.. O čia paiimtas kuris sunkiai skaito.. taigi... ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
#27 taip tau vienai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
#18 bet kazkodel naudoji ju sypeseneles - "^^" club.pep.ne.jp/~hiroette/en/facemarks/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
Ar man vienai cia nejuokinga ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
geras. iki 100 skaiciavo : ten.ten.ten........
smailis 5592    
#24 +2
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
#23 +
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
#18 Pabandyk paskaityti japoniskai.
anonimas 5593    
sakoma jei matematika gerai sekasi tai kalbos sunkiai seksis, o jei kalbos gerai sekasi tai matematika sunkiai seksis. na japonai matematikai yra :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
ten ten nine ... ten ten ten ! xD
Teenagor 5594    
bbdj senas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
Viskas buvo ramu, kol neišgirdau frazės ''ten ten''
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
besmegeniai azijieciai xD ant ju atomine bomba reik uzmest ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
ven ven ven ven ven ven venita :D
DijDu 5594    
Ne. Jus tai normalus..
9 ar kuris ten .. normaliai ir kalba..

Cia Humoro laida. daug visokiu tokiu situaciju. per kurias negalima susijuokti. Jei susijuokia ir gauna.. O čia paiimtas kuris sunkiai skaito.. taigi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
siaip niekas nesake kad anglu kalba lengva
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
#9 dauzo ta kas pirmas prasijuokia...cia toks show...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
supratau ko jis sake ten ten ten ten ten ten ten ten ten ten todel kad jis galvojo desimt kartu po desimt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
#11 va va, būtent. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
prieš 10 metų buvo juokinga.. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
#9 ten toks humoro show kur zmogelis angliskai snekejo (su anglu prastai jam) ir nebuvo galima prasijuokt
Fanatikeee 5594    
ten ten ten :D , o kodėl ten juos daužė tai nesupratau/.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
#7 oi oi dar paduok tos laidos kurejus i teisma. gi cia tokia laida yra ir jie dalyvauja jei nori sudalyvauti zinodami kas ju laukia. dar pradek stumt ant komiku kurie kuria bajerius apie rases, lytis, stilius, sexualines pakraipas ir t.t
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
net nenusišypsojau. kaip galima juoktis iš tokių nesąmonių? plius gaila man tų čiurkų,kai daužė ten jiems už tai kad juokiasi. Galėjo ką nors normalesnio sugalvot o ne daužyt už prailgintą gyvenimą. idiotai.
kb24 5594    
ten ten ten........ten :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
#4 Fail. This is funny
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
NOT FUNNY -.-
Leezash 5594    
Ble, noriu į japoniją :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
100 - ten, ten, ten ten ten ten ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
Va kaip ugdoma tolerancija :D
Grįžti į viršų