Kas tiesa - tas ne melas

2011.02.11 Anonimas
  • 209
34
kompiuteris,pc,pele,kubilius,krize







Nuotraukos nėra
Anonimas 4787    
Neturi užlūžti neturi , man rodo viska
Nuotraukos nėra
Anonimas 4787    
True story ;D
Piggytwo 5600    
uzluzo saitas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
uzluzo demo
Piggytwo 5608    
#29 Taigi ką tu nematai kad pajuokavo čia ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
bet tai kai durniai jus :D uzluzo demo :D
Piggytwo 5609    
kaip taip pabaryt ? mandau neturi taip būt, užlūžo gal bšk šita demo :D
Answeris 5610    
cia taip ir turi buti ;D
Piggytwo 5610    
man ir nerodo..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
Nerodo man nieko ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
#14 Jei nežinai kas yra instinktas,verčiau patylėtum :)
Teenagor 5610    
nieko gero :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
Dar klaviatūrą padaužau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
#20 Cia gal kokia sysadmine busi ? :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
nustatymus tvarkau dazniausiai ir kompa pravalau, na ir zinoma sukioju ratus :D bet siaip pas mane nelagina kompas :}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
o jus faini?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
ir kaip visada durnos zymes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
Jo,VISADA :D Sukinėju pelytę ratais ir pradedu keiktis belekaip :D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
Jo,VISADA :D Sukinėju pelytę ratais ir pradedu keiktis belekaip :D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
Jo,VISADA :D Sukinėju pelytę ratais ir pradedu keiktis belekaip :D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
#13 inkstintas čia asile. P.S aš tai per dėžę padaužau arba pelę į stalą pradedu trankyt px k djin net nepričiom ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
Tikra nesąmonė,kas per dėbilai gali tikėtis,kad nuo pelytės sukinėjimo ratu,kompiuteris ims greičiau dirbti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
fghdfgtsdfafgdgfdasasefsdfasfs
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
Nu su laptopu taip neišeina, tenka programas išjunginėt;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
#5 Pritariu, sviestas sviestuotas kažkoks..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
žymės :D
Nuotraukos nėra
Roberta64 5611    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
trūksta dar dalies, kurie daužo dėžę ;D bet užskaitom šitą
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
mane ziauriai uzknisa fraze "kas tiesa tas ne melas". tokia nieko nepasakanti...
povilasq 5611    
O AS TAI SUKU KVADRATU (THINK) BLT CAPSLOCK UZSTRIGO...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
TIESIOG labai taikliai ;D
slibinas1222 5611    
nekantrauju nuolat,
yra keikiuosi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
taikliai :D
Grįžti į viršų